Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Thomas Brezina: Penny könyveih...

Thomas Brezina: Penny könyveihez hasonló regények/sorozat?

Figyelt kérdés
A könyvtárból szereztem be az összes részt, amit eddig olvastam, de mostanra úgy néz ki, elfogytak a könyvek. Nagyon tetszik a sorozat, épp ezért arra lennék kíváncsi, van-e még ilyen, amihez esetleg szintén könyvtárból hozzá tudnék jutni. Tudom, hogy rengeteg ilyen tiniregény van, de ezeket az állatosakat különösen imádom, és ezek annyira jók voltak, hogy nincs túl sok kedvem belekezdeni egy másikba magamtól. Ehhez kérnek segítséget, javaslatot, ti mit tudtok ajánlani, ami hasonlít ezekhez a könyvekhez?

2014. jún. 16. 22:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Állatosból van a Félhold Farm sorozat és az Ascalon sorozat, ami lovakról szól. Még tudok lovasat, ha kell akk szólj:) Aztáv a Penny (ez asszem a címe is, de nem ugyan az a Penny, mint amit már olvastál) amiben egy kutya szerepel. És persze a klasszikusok: Bogáncs, Lutra stb. Per pillanat ennyi jutott eszemebe:)
2014. jún. 17. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Hogy a fenébe került kulcsszavak közé a Penny Market? Egy másik Pennys kérdéshez is beírták.


Kérdésre válaszolva:

Thomas Brezina többi könyve, pl. Térdnadrágos detektívek.

Pony Club könyvek

Martina naplója

2014. jún. 17. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nem tudom, én csak Penny-t írtam. :P :D

Amúgy köszönöm, utánanézek.

Szívesen fogadnék további ajánlatokat! :)

2014. jún. 17. 14:50
 4/4 anonim ***** válasza:
Adrian Mole könyvek Sue Townsand-töl
2014. jún. 18. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!