Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Braking Down keményborítós...

Braking Down keményborítós válltozata február hanyadikán jelenik meg várhatólag?

Figyelt kérdés

Stephenie Meyer-Twilight Saga 4. része.

Köszi!


2010. jan. 3. 13:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Sehanyadikán! Egyszerre jelentetik meg a kemény és puhaborítós változatot. Hála azoknak, akik nem akartak kiadni érte többet és elérték, hogy egyszerre jelenjenek meg. Júniusig várnod kell sajnos. Én nem bírtam és kiolvastam már. Gyalázatos, hogy ennyit kell várni egy fordításra.
2010. jan. 3. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Most nemigaz h egy 1000 miatt kellet ez a nagy cécó. Pedig úgy vártam. :(
2010. jan. 4. 15:44
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem valamikor februárban jön ki a keményborítós. A legujabb katalógusba van benne meg asszem a puhaborítós pontosan júniusban fog kijönni.(:
2010. jan. 4. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az Eclipse-hez adott katalógusban az van, hogy mindkettő júniusban jelenik meg. Akkor most melyik az igaz?
2010. jan. 8. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nekem van egy kis papírom amit szintén a könyvhöz adtak és abba az van h februárba jelenik meg. De mindenki azt mondja h júniusba...
2010. jan. 9. 16:27
 6/7 anonim ***** válasza:
Az Újholdhoz adták azt a katalógust, amiben az áll, hogy a keményborítós februárban jelenik meg. De az Eclipse-hez kapott katalógusban már az áll, hogy júniusban jelenik meg egyszerre mindkét változatban. Szóval sajnos szerintem a júniusi dátum az igaz.
2010. jan. 9. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nekem a könyvmolyképzős papíromon azt írja,h. 2010.könyvhét június
2010. febr. 15. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!