Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Milyen könyvekből tudnék...

Milyen könyvekből tudnék tanulni koreaiul? Vagy ha könyvből nem, online valahol?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék megtanulni koreaiul,nagyon megtetszett a nyelv,a hangult már vágom is,azonban nem igazán találok olyan oldalakat,könyveket ahol megtudom tanulni a nyelvtani részét a nyelvnek. Kérem aki tud küldjön néhány linket ahol jól meg tudok tanulni koreaiul,bár könyvcímnek is örülnék,ha van.Köszönöm.:)

2014. jún. 19. 20:12
 1/4 Kakaó39 válasza:

hali :)

nekem megvan Osváth Gábor nyelvkönyve, ami nagyon jó, csak hanganyag kéne hozzá, én neten találtam és kinyomtattam.

most nem találom honnan szedtem le, de megkeresem neked :)

2014. jún. 20. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Szia :)


Én először is a talktomeinkorean.com - ot tudom ajánlani. Nagyon jó kis leckék vannak rajta, továbbá egyéb érdekességeket is találsz.

Aztán a blog.daum.net/harkai_daniella blog fantasztikus. Többek között az előző oldal leckéi vannak lefordítva magyarra és kiegészítve, ezen kívül más koreai témájú anyagokat is találsz.

És ami tankönyv és nagyon ajánlom az az Integrated Korean című könyvsorozat, amiben nagyon jól össze vannak szedve a dolgok. Az első két könyv nekem meg van pdf-ben, ha érdekel írj rám :)

2014. jún. 20. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen.^^
2014. jún. 25. 07:34
 4/4 Kakaó39 válasza:
Linket nem találtam, de pdf-be megvan. Szólj ha kell :))
2014. jún. 28. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!