Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Akik szeretnek az írással...

Akik szeretnek az írással foglalkozni, szeretik Leiner Laura könyveit és nagy a fantáziájuk azok segítenének?

Figyelt kérdés
Szóval.Én imádom Leiner Laura könyveit.És volt olyan könyv amit nem írt tovább(Bábel,Asz).Szóval tudom hogy tilos de aki szeret írni és szereti ezeket a könyveket azt nagyon kérem hogy írna nekem néhány kiegészítést? Mondjuk pl. szasza szemszögéből néhány dolgot(Bábel) vagy Cortez szemszögéből(Szjg) vagy Norbi szemszögéből(Asz) Előre is nagyon megköszönném.Aki nem szeretné nyilvánosan az küldje levélben és akkor megadom a e-mailomat:)
2014. jún. 22. 15:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Én nem néztem utána, de szerintem blogokon vannak folytatások, más szemszögből írt jelenetek. Esetleg érdemes lenne szétnézned különböző oldalakon, pl. a neon blog részlegén, de rengeteg ilyen oldal van. Szerintem jó eséllyel találsz valami olyat, ami tetszik:) Nem tudom, hogy írtak-e neked priviben, de szerintem akik ilyet csináltak azok felrakták valamilyen oldalra is.
2014. júl. 4. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Előző vagyok, pl:

[link]

2014. júl. 4. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2014. júl. 4. 11:10
 4/4 A kérdező kommentje:
Csak ezekből majdnem mindegyiket próbáltam már és kíváncsi lettem volna olyan művekre is amik semmilyen oldalon nincsenek fent:) de azért köszönöm
2014. júl. 4. 11:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!