Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Trónok harca előzmény könyvek?

Trónok harca előzmény könyvek?

Figyelt kérdés

Név szerint ezeket a könyveket keresném, lehetőleg olyan formátumban amit rálehet tölteni kindle e-bookra:


Blood of Dragon (1996)

Path of the Dragon (2000)

Arms of the Kraken (2003)

The Hedge Knight

The sworn sword

The mystery knight

The princess and the queen (2013)

The rogue prince (2014)


Nagyon örülnék ha valaki segítene megtalálni ezeket. (Magyarul lenne a legjobb, de angolul is tökéletes.) Előre is köszönöm!



2014. jún. 29. 23:57
 1/3 anonim ***** válasza:

Tudtommal az első három a könyvekben lévő fejezetek összegyűjtve, első 2-ben Danny fejezetei, a krákenesben a Vas-szigetek fejezetei.

A következő háromra Dunk&Egg címen lehet könnyebben rátalálsz, én vhol letöltöttem őket pdfben angolul, ha nem találod meg akk azokat eltom küldeni.

Az utolsó 2-vel még nem találkoztam.

2014. jún. 30. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A The princess and the queen megvan nekem, ha gondolod, el tudom küldeni (magyar fordítás, csak sajnos nem találom a fórumot, ahonnan letöltöttem).
2014. jún. 30. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Sajnos nem sokat tudok segíteni, csak annyit, hogy magyarul a Hedge Knight megjelent képregény feldolgozásban, ha érdekel. Bár novellaként jobb lenne.

Viszont tudom off, ne haragudjatok, de kedves előző, a "The princess and the queen"-t nekem el tudnád küldeni? Már régóta keresem, de nem találtam.

2014. júl. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!