Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Lily Evans és James Potter...

Tamara98 kérdése:

Lily Evans és James Potter befejezett történetek?

Figyelt kérdés
Hasonló írásokat szeretnék mint a merengő fanfictionról botkrisz írásai.

2014. júl. 7. 13:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ugyan nem az a stílus, mint botkrisz, de a Ha nagy leszek, pottergyilkos leszek nagyon jó. Megéri elolvasni. (Ne tévesszen meg a közepe, ez egy Lily/James sztori.)
2014. júl. 7. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nem baj ha nem ugyaz az a stílús csak nem szeretem az olyan "túl nyálas Jamest" mikor átmegy már szánalmasba csak hogy randit szerezzen Lilytől :)
2014. júl. 7. 14:34
 3/14 anonim ***** válasza:
Ohó, ez nem lesz olyan... ;)
2014. júl. 7. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Off: Egyre több ilyen kérdést látok. Elárulnátok, hogy mik ezek, és hol lehet elolvasni?
2014. júl. 7. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
történetek a Harry Potter film alapján James Potteről (Harry potter apja) és Lily Evansról (Harry anyja) egy oldalról amin különböző történetek vannak :)
2014. júl. 7. 19:10
 6/14 anonim ***** válasza:
köszi :D Este kaptam egy üzenetet az oldallal kapcsolatban, hajnali 2- ig olvastam..
2014. júl. 8. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
nem értem mik ezek ?
2014. júl. 8. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Ezen mit nem lehet érteni? És valami jó kis Sirius történetet tud valaki? a párosítás mindegy csak lány legyen :)
2014. júl. 8. 20:51
 9/14 anonim ***** válasza:
Tekintve, hogy az oldalt nem nevezted, és nem mindenki ismeri a Merengőt, érthető, hogy nem érti. Sőt, van, aki a fanfictiont sem ismeri. Amúgy második kérdésedre válaszolva: Tapmancs első csókja,
2014. júl. 8. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Véletlen elküldtem, szóval még: Mindenben van valami jó, esetleg ha csak azt nézzük, hogy Siriusos-e, akkor ugyan nem romantikus, de nagyon jó: Karantén, Ha a nagy elmék találkoznak, avagy James és Sirius mélyenszántó eszmecseréje, Tapmancs, Holdsáp és a (nem-is-annyira) tökéletes gyerekfelügyelet, Tekergők kalandjai Kb. ennyi jutott eszembe
2014. júl. 8. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!