Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Olyan könyvet keresek ami...

Olyan könyvet keresek ami meleg témát dolgoz fel, bármilyen tekintrtben tudtok címeket mondani?

Figyelt kérdés
[ e-book formátumban elérhető legyen ! ]

2014. júl. 8. 16:46
 1/7 anonim ***** válasza:
2014. júl. 9. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Fisher Eszter - Meleg a gyermekem
2014. júl. 9. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2014. júl. 9. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Thomas Mann: Halál Velencében


[link]

2014. júl. 9. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Katona André - Mennyi időnk van még


Nekem nagyon tetszett, jól sikerült, reprezentatív és a végéhez nincs kommentem :D Aki olvasta tudja mért

2014. júl. 9. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha érdekelnek angol nyelvű művek is, esetleg olyanok is, amik nem jelentek meg hivatalos kiadásban, rendkívül tudom ajánlani Sean J Halford 'Stronger Than Lions' című regényét. A cselekmény nagy része Dél-Afrikában játszódik, főszereplője Caleb, egy középiskolás fiú, akinek a végzős évét követhetjük figyelemmel, és akinek a mindennapi problémái mellett édesanyja elvesztésének fájdalmával is meg kell birkóznia, mígnem hamarosan olyas valaki kerül az életébe, aki feledtetni tudja bánatait.

A könyv egyébként ingyenesen elérhető online, egy kereséssel könnyen megtalálhatod. A rövid ismertetőt elolvasva én is kicsit cinikusan álltam neki a rettentő közhelyes téma miatt, de minél tovább haladtam vele, annál inkább azt éreztem, egy meglehetősen jól összerakott történetről van szó. Nagyon megérintett, zseniálisan lett kialakítva az egész. Ekkora mennyiségű gyengédséget és érzelemteliséget ritkán tapasztalok hasonló témájú könyvekben. Bátran ajánlom!

2014. júl. 10. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 laszlozoltan válasza:

Ne sírj ha már túl vagy az elsőn.

Monk Olivier-től

üdv. zoltan

2019. nov. 25. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!