Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ki olvas Leslie L. Lawrence-t/...

Ki olvas Leslie L. Lawrence-t/Lőrincz L. Lászlót?

Figyelt kérdés
Melyik a kedvenc könyv és miért?És úgy általában az Ő könyveiről mi a vélemény?

2014. júl. 11. 07:43
 1/5 anonim ***** válasza:

Párat olvastam, nagyon önismétlő, vagyis a harmadik-negyedik könyvnél már az első oldalakon tudni, mi lesz a későbbiekben, nagyon egy kaptafára készültek.

Ami leginkább zavart, hogy Leslie "barátunk" Mary Sue-karakter, aki pl. minden nőt megkap, akkor is, ha közben egy másik nővel lefekszik, de ez ugye nem zavarja azt, akinek a könyv eleje óta udvarolgat.

2014. júl. 11. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én néha szoktam, évi 2-3 könyvét le lehet gyűrni, mert egy idő után már unalmas, hiszen minden könyvében gyanaz van. Ettől függetlenül néha jó olvasni, én szeretem a legendákat, amiről ír.
2014. júl. 11. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát,egyikbe kezdtem bele,de nem bírtam folytatni. Szar volt. Az író próbál vicces lenni,de valahogy nem sikerül neki..
2014. júl. 11. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az előttem szólókhoz, van néhány a polcomon, de egy idő után meguntam, mert mindig ugyanaz történik benne, csak éppen más hiedelemre van ráhúzva a cselekmény.
2014. júl. 12. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Na akkor én most pozitív leszek! =D

Én szeretem, már vagy 40 könyvét olvastam. Tényleg igaz, hogy a váza kb mindnek ugyan az, de azért igen is számít a körítés.

A legelső amit tőle olvastam az a Miranda koporsója volt, de a Hannahanna méheibe szerettem bele.

Személyes kedvenceim:

Rókacsapda, A Gonosz és a Fekete Hercegnő, A rodzsungok kolostora, Három sötét király (ezt imádtam), A teaültetvény (ezt külön vicces volt olvasni, mert az egyik későbbi szerencsétlen áldozatot úgy hívják benne, mint az egyik volt osztálytársamat xD), A villogó fények kolostora (ezt meg csak világosban mertem olvasni ="D, értds: nem éjszaka)

Úgy szoktam olvasni, hogy 1-2 kötet LLL aztán 3-4-5 valami más aztán megint LLL.

Telón mindig van nálam 1-2 kötet biztos ami biztos ;)

Természetesen megvannak az eredeti könyvek is, mielőtt valaki lopkodással vádolna.

2014. júl. 12. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!