Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » A Breaking Down-ban, Stephenie...

A Breaking Down-ban, Stephenie Meyer miért a Renesmee nevet választotta Bella és Edward lányának?

Figyelt kérdés
Azt tudom, hogy Bella és Edward az édesanyjuk neveit vonták össze, de hogy jutott eszébe az írónőnek pont ez a név és nem egy átlagos amcsi név pl. Jennifer?
2010. jan. 7. 20:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
52%

honnan a francból tudnánk? menj és kérdezd meg stephanie meyert, na ő majd megmondja

még mindig a-val van a breaking dawn

2010. jan. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
0%

Bellának meg Edwardnak lánya van? Az milyen kis csúnya lehet O_o

Az átlagos nevek már uncsik biztos.

2010. jan. 7. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Breaking DAwn... es masodik, ha nem olvastad a konyvet, miert irsz rola velemenyt...?
2010. jan. 7. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen jó, hogy a két nevet összevonta, ha pl az Ellát és Andreát összevonjuk, lehetne nálunk is Elland név..nem is rossz.Szerintem.
2010. jan. 8. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

aki nem tudja a választ és hülyeségnek tartja, az legyen szíves nem ide firkálgatni!!!!! És igenis megmondta az írónő, h miért pont ezt a nevet adta neki, csak lemaradtam róla a tv-b!!!!

Aki meg nem olvasta és nem is érdekli az meg minek klikkel ide????????????????

A Down pedig csak elírás volt, bocsi!

2010. jan. 8. 14:21
 6/14 anonim ***** válasza:
56%

Breaking Down - "Lerobbanás" - :D Ez haláli, bocs! :)


Miért Renesmée? Le van írva a könyvben, hehe. Ugyebár Bella anyukájának a neve Renée, Edward "anyukájának" a neve pedig Esme, ezért összerakta a kettőt, úgy, hogy még egy 70-es IQ-val rendelkező is mindenféle magyarázat nélkül levágja, hogy hogyan mentek a dolgok. Ahhoz pedig nagyon-nagyon butának kell lenni, hogy

1. ne vedd észre azonnal az áááááthalláááááást,

2. első olvasás után se értsd, miről van szó,

3. a szájbarágós magyarázat után se értsd,

4. az írónő utólagos "magyarázom a magyarázat magyarázatát"-jellegű interjúja után se értsd.

2010. jan. 8. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem a legnagyobb sz*rság kiírni így egy kérdést, aki nem olvasta annak már lelőtted a poént előre, mert gondolom ez egy fontos dolog az egész történetben. Gratulálok. A válaszra meg magadtól is rájöttél igazából, mit kell még ezen magyarázni?
2010. jan. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

20:16-osnak! Úgy látom nagyon nagy baj van az értő olvasással!!!!!!!

Azt tudom, h Bella és Edward miért választotta! Itt az volt a kérdés, hogy hogy jött ez a név az ÍRÓNŐNEK! Miért pont ezt választotta! (Lécci inkább ne is válaszolj, mert nem vagyok rá már kíváncsi!!!!)

Ne válaszoljon inkább senki!!

Az előttem szólónak pedig csak annyit, hogy olyan kérdést írok ki amilyet akarok, és attól hogy valaki nem olvasta a könyvet arról én nem tehetek! Én sem olvastam még, mert a megjelenést várom, és nem a gép előtt ülve akarok olvasni!!!!!

2010. jan. 9. 13:53
 9/14 anonim ***** válasza:

"Azt tudom, h Bella és Edward miért választotta! Itt az volt a kérdés, hogy hogy jött ez a név az ÍRÓNŐNEK!"


Itt egy bizonyíték az emberi butaság határtalanságára...

2010. jan. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Kérdező, nem kellene igy kiakadnod...csak tenyleg nem kellett volna igy felrakni a kerdest. Mert vannak olyanok akik meg nem olvastak a konyvet, es nem is tudnak belole semmit, csak akkor szeretnek megtudni amikor itt az idelye, vagyis amikor olvassak a konyvet. Maskor kerlek vedd figyelembe, hogy ne irj ki spoilereket (olyan dolgot, amit meg nem tudhatnank rendesen, mert meg nem jelent meg az illeto konyv vagy film), mert konnyen lehet, hogy evvel elveszed mas kedved az olvasastol. Maskor kiirhatod igy is a kerdesedet, es ez csak most pelda: Miert adta epp ezt a nevet? És utana a kerdes ala kifejtheted bovebben hogy mire vagy kivancsi, persze elotte nagy betukkel ird ki, hogy FIGYELEM, SPOILER!!! és akkor aki nem akarja nem olvassa el... Ennyi felebarati szeretet legyen benned... Ezt nem rosszindulatbol mondom, csak tenyleg eleg gaz erzes igy megtudni valamit, amit meg nem akartal...

Amugy meg, menny fel az irono honlapjara ha ertesz kicsit angolul, www.stepheniemeyer.com es ott nezz korul, hatha valaszt kapsz a kerdesedre:) en is korulnezek, es ha megtalalom a kerdesedre a valaszt, szolok:)

2010. jan. 10. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!