Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Nyomozókról szóló könyvet...

Nyomozókról szóló könyvet ajánl valaki? Többi lent

Figyelt kérdés

Rendőrségi nyomozókról szóló könyvek érdekelnének, ahol egy rendőr vagy több rendőr egy gyilkos, vagy sorozat gyilkos után nyomoz.

Olyasmi érdekelni mit a sorozatban a : True Detective magyar címen : Törvény nevében.



2014. júl. 14. 21:00
 1/4 anonim ***** válasza:

[link]

Neked ez a szubzsáner kell (rendőrségi krimi). Georges Simenon talán a legismertebb név innen. Nem vagyok kifejezetten ismerős a rendőrségi krimik terén, de a neten találtam Lawrence Block nevét, ő is jónak tűnik (Agave adott ki tőle művet).

2014. júl. 15. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

[link]


szerintem ez elég nyomozós...de olvass utána! nekem tetszett :)

2014. júl. 16. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha sorozatgyilkosok akkor a John Douglas könyvek: Sorozatgyilkosok, Sötétség, Megszállottak
2014. júl. 17. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
nem éppen rendőrségi, de nyomozós könyv és nagyon jó!! Stephen King és Peter Straub- Tudom ki vagy ;)
2014. júl. 28. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!