Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mikor, és hol lesz elérhető a...

Pityupocse kérdése:

Mikor, és hol lesz elérhető a "twilight" Eclipse című része magyarul, letölthető formában Rakovszky Zsuzsa fordításában?

Figyelt kérdés
A hivatalos fordìtás érdekelne, köszi
2010. jan. 9. 13:05
 1/5 anonim ***** válasza:
A megjelenés után pár nappal biztos megjelennek az első szkennelt változatok.
2010. jan. 9. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hat mar eleg reg megjelent ugyhogy szerintem mar meg lehet talalni...Csak tudni kell hol kell megkeresni.
2010. jan. 10. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Te megmondtad a tutit :P de nem pontozlak le, mert legalább attól megkìméltél, hogy utánna kelljen nézzek megjelent-e már :P
2010. jan. 10. 21:44
 4/5 anonim ***** válasza:

Bocsi:) Kicsit paprikas kedvemben voltam mikor azt irtam:p Tenyleg megjelent mar a konyv, meg tavaly novemberben ha jol emlekszem... De tenyleg utana kell nezni mert azert a legtobb helyen meg mindig kalozforditasban lehet megtalalni... Szivesen utana neznek en is, mert is en is kivancsi lennek ra, csak most epp vizsgaszesszio kellos kozepen tartok es nem erek ra ilyesmire:( Ha megtalaltad kerlek szolj!:)

Jo keresgelest!:p

2010. jan. 11. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

hát ez nem rakovszky zsuzsa fordítása de jobb mint a semmi :

*****



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2010. jan. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!