Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » SzJG:Csak én nem emlékszem erre?

SzJG:Csak én nem emlékszem erre?

Figyelt kérdés

Állítólag a 6. elején azt mondta Reni, hogy ő mondta Corteznek azt, hogy szereti és hiányzik neki. De én csak a "hiányzol" részre emlékszem. Mikor mondott neki olyat, hogy szereti? Mármint a hatos elején. Mert Reni mondott valami ilyesmit:

-Ha majd neked is mondják, hogy szeretlek és hiányzol, megérted?



2014. júl. 21. 20:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Amikor először vesznek össze. Hazafelé menet.
2014. júl. 21. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az ötödik részben mondta meg neki, hogy szereti, de Cortez nem mondta, hogy szereti csak megcsókolta. Aztán a hatodik rész elején egyszer este Reni úgy teszi le a telefont, hogy "Hiányzol.", de Cortez ekkor sem válaszol, csak másnap reggel egészségesen kiröhögi.
2014. júl. 21. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
én mondjuk arra sem nagyon emlékszem hogy azt mondták volna egymásnak hogy "szeretlek"
2014. júl. 21. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Reni mondta ki előbb szóban. Cortez pedig egy SMS-ben írta meg, miközben Reni fogat mosott.
2014. júl. 21. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
2014. júl. 22. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
4-es: Nem! C az ablakban mondta először.
2014. júl. 22. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
C. legelőzször a hatosban mondta h szereti,mikor kiállt az ablakba,meg akkor mikor SMS t írt neki:)
2014. aug. 3. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!