Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Valaki tud ajanlani egy metro...

Valaki tud ajanlani egy metro 2033-34 hez hasonlo konyvet? Esetleg mar valaki olvasta ezt a konyvet? Velemeny?

Figyelt kérdés
2014. júl. 23. 22:13
 1/3 anonim ***** válasza:

A 2033 nagyon jó szerintem, a 2034 kicsit gyengébb, de még mindig elég jó, a folytatást kíváncsian várom. :D Szerintem nagyon jól ki lett találva az egész helyzet, a világ, ahogy lassan tudunk meg infókat, az összefutó szálak, plusz a 2033 vége... falhoz akartam vágni a könyvet igazából. :D

Ha bejön az életérzés, van már néhány a metro-univerzumhoz tartozó regény más szerzőktől is, bár tény, hogy nem egészen ugyanazt az életérzést adja.

Hű, hát hasonló? Milyen szempontból?

2014. júl. 23. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ilyen stilusu:D apokalipszis vagyinek hivjak ezt:D igazabol nem vagyok nagy konyv olvaso, a 33at kijatszottam es annyira megtetszett h ki akarom olvasni a 34et. De sztem a 33at is ki fogom:D erdekes komolyan:D egy filmbe is megneznem szivesen.:DDD
2014. júl. 24. 19:24
 3/3 anonim ***** válasza:
A Silo regények Hugh Howardtol.
2020. ápr. 12. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!