Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Trónok harca *SPOILER* Ki...

Trónok harca *SPOILER* Ki írhatta ezt a levelet Jon-nak? Mert szerintem és sokak szerint se Ramsay. Már amikor olvastam éreztem rajt, hogy ez nem lehet az ő írása. (Egy teória szerint Mance Rayder volt. )

Figyelt kérdés

A hamis királyod halott, fattyú, őt és a seregét hétnapos csatában megsemmisítettük. Nálam van a mágikus kardja, megmondhatod a vörös szajhájának.

Hamis királyod barátai szintén halottak, fejük Deres falait díszítik. Gyere és nézd meg, fattyú. A hamis királyod hazudott, akárcsak te. Azt mondtátok a világnak, elégettétek a Falon Túli Királyt. Ehelyett elküldtétek Deresbe, hogy elrabolja a feleségemet.

Vissza fogom őt szerezni. Ha Mance Raydert akarod, gyere és vedd el. Ketrecben tartom, hogy egész Észak láthassa hazugságod bizonyságaként. A ketrecben hideg van, de készítettem neki meleg köpenyt a hat szajha bőréből, akik vele együtt jöttek Deresbe.

Vissza akarom kapni a feleségemet. Ezenkívül a hamis király hitvesét akarom, valamint a lányát, a vörös boszorkányát és a vad hercegnőt. És persze a kis herceget, a vad csecsemőt. Meg az én Bűzösömet. Küldd el nekem őket, fattyú, és nem fogok gondot okozni neked vagy a fekete varjaidnak. Ha megtagadod, kivágom a fattyú szívedet, és felfalom.

Alá is volt írva.

Ramsay Bolton,

Deres jog szerinti ura



2014. júl. 28. 11:49
 1/1 anonim ***** válasza:

Sztem vagy Ramsey vagy Mance.

Ramseynek ilyen stílusú levelet eltudnék képzelni, viszont akkor itt a kérdés,hogy hogy vette le Manceről a karperecet. Mert ugyebár Melisandre karperecet vagymit rakott Mancere és az egyik vadra, amitől felcserélődött a kinézetük és mikor elégették a vadat, akk az azért hasonlított Mancere. Nem hiszem,h egy ilyen mágikus dolgot a pszicho Ramsey ilyen könnyen letudna venni. Plusz az is Ramsey ellen szól,h tud a felsorolt személyekről. Nem hiszem,h Mance vagy a nők ilyen hamar megtörtek volna és mindent elmondtak.

Szal ha jól emlékszem ekkor már Roose és a sereg nagy része kivonult Deresből megütközni Stannisszel, szal sztem elképzelhető,h Mance elfogta Ramseyt és így átvette Derest, és írt a nevében egy levelet.

2014. júl. 28. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!