Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » A Hajnal ösvénye címü könyvnek...

A Hajnal ösvénye címü könyvnek mi a folytatása? (, ha van)

Figyelt kérdés

Nos amit tudnni lehet ez a könyv R.A Salvatore sorozatának egyik könyve,ha jól tudom az utolsó ezt és a többi 9 könyvet plusz a két kiegészítő trólogiát már kiolvastam meg 3.triólogia két megjelent könyve beszerzés altt van nem tudja valaki van-e ,legalább külföldön folytatása vagy tényleg ez az utolsó?

Nagoyn fonzos lenne,mert nagyon tetszik,persze így is nagyon jó,h Drizzt Otthonra lelt a végén,de ha van folytatása szeretném elolvasni.

Nagyon szépen kérek MINDENKIT ,valaki segítsen.

Ha esetleg valki tudja honnan szerezhetem meg képregény formában az is jó lenne,mert nem találom.Vagy,h megjelent-e, mert azt is hallottam a múltkor. Nagyon szépen köszönöm elöre is válaszaitokat.

És elnézést,ha valaki már fel tette ezt a kérdést,de nem találkoztam vele.


2010. jan. 11. 14:43
 1/4 anonim ***** válasza:

otthon

száműzött

menedék


örökség

csillagtalan éj

a sötétség ostroma

a hajnal ösvénye


a szilánk szolgája

kardok tengere


ezer ork

a magányos drow

két kard


fiatalabb koromban én is nagy rajongója voltam, és így tudom, hogy ezek jelentek meg magyarul, a DRizzt-es részekből...persze már rég nem foglalkoztam vele, lehet azóta jelentek meg újak is.

2010. márc. 14. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
jah, meg a Világ Háta című könyvet láttam nemrég egy boltban, de az nem tudom hova sorolható..
2010. márc. 14. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ja! meg persze van a Kristályszilánk, az Ezüst erek és a Félszerzet ékköve:D most nézem a polcot:D
2010. márc. 14. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, bár rosszul tettem fel a kérdést...........

Azért örülök

:D

2010. jún. 28. 10:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!