Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ha valaki könyvesboltban...

Ha valaki könyvesboltban dolgozik, az elolvashatja ingyen a könyveket?

Figyelt kérdés

2014. aug. 1. 16:07
 1/4 anonim ***** válasza:

Heló!


Valószínáleg kap kedvezményt. talán ovalsni is tud am unkahelyen. De nem hsizem, hogy cska úgy hazavihetné. Munkahelyen meg ugye általában dolgoznak, nem olvasnak :). Talán ebédszünetben lehet. De biztos helytől függ - meg hogy multiról vna szó-e, vagy egyszerű magánbolt...

2014. aug. 1. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
én ismerek olyan antikváriumost, aki 10-15 oldalt is lepörget 2 vevő közt, és nem azért mert kis forgalmú az antikvárium :D
2014. aug. 1. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem anno az Alexandrában dolgozoy ismerősöm. Volt nekik dolgozói kedvezmény, de ingyen nem kaptak semmit. Másrészt nagy bolt volt, mindig volt mit csinálni, szóval nem volt idejük olvasgatni.
2014. aug. 1. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

én is dolgoztam Alexandrában. kedvezményt kaptunk, de csak fix mennyiségű könyvre, és nem is volt állandó, pár havonta 1-2 könyvre vonatkozott. amit nem vettünk meg azt nem olvashattuk mi sem, egyetlen boltban sem "használhatja" az eladó a terméket. de idő sem lett volna rá, kajaszünetben pláne, kaptunk rá fél órát (sorban állással együtt a kajásnál).

az antikvárium más, ott nem tűnik fel egy eleve használt könyvön ha még az eladó is megforgatta, ráadásul ott kisebb is a forgalom jóval.

2014. aug. 2. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!