Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Hogyan és hol tudnám a blogoma...

Hogyan és hol tudnám a blogomat népszerűsíteni?

Figyelt kérdés

2014. aug. 6. 12:59
 1/4 anonim válasza:

facebook


egyébként miről szól a blogod?? link??

2014. aug. 6. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 veronika 1996 ***** válasza:

Látom, hogy bejelölted azt, hogy történet, ezért gondolom történetet írsz a blogodon. Ha igazam van, akkor azt tudom ajánlani, hogy próbálj meg olyan oldalakat keresni, akik ilyesmi oldalakról véleményeket írnak, nem kerül pénzbe és őszintén, mit veszíthetsz? Még akkor láttam ilyen oldalakat, amikor egy pár hónapja a könyvkritikás blogomot szerettem volna népszerűsíteni szóval konkrét linket nem tudok adni, és azt sem tudom megmondani, hogy mennyire fog ez olvasókat hozni, de ez a legjobb ötletem. Írd be a google-be, hogy blog kritika vagy valami ilyesmit és remélhetőleg találsz majd ott párat, ami éppen üzemel.

Remélem segíthettem. :)

UI: Itt gyakorin is megoszthatod a blogodat, az is egyfajta hirdetés.

2014. aug. 7. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Facebookon vannak olyan csoportok amik kimondottan a blogok népszerűsítésére vannak, próbálkozz meg azokkal.
2014. aug. 7. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Vannak blogok, amelyek azzal foglalkoznak, hogy blogokról írnak kritikát. keress rá ilyenekere, és jelentkezz.
2014. aug. 10. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!