Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » A tetovált lány vagy A szürke...

A tetovált lány vagy A szürke ötven árnyalata a durvább?

Figyelt kérdés
Én a tetovált lányba csak beleolvastam,azonban számomra az durvább,mivel erőszakot alkalmazott a pasi,A szürke ötven árnyalatában viszont Ana önként ment bele a dolgokba(utóbbi könyvet olvasom is,szerintem nem rossz,de csak a romantikus szála miatt).

2014. aug. 8. 16:34
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Most elgondolkodtam, hogy jutott eszedbe összehasonlítani a kettőt... Ez olyan volt, mintha megkérdezted volna, mit jobb megenni: Benke Laci bácsi főztjét vagy az 5 éves unokaöcséd homokpogácsásját.
2014. aug. 8. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Úgy jutott eszembe,hogy egy ismerősömmel beszélgettem,aki mindkettőt olvasta és kérdeztem tőle,hogy szerinte melyik volt a durvább és szerinte is A tetovált lány. Én meg csak kíváncsi voltam más véleményére is,ennyi...
2014. aug. 9. 13:26
 3/5 anonim ***** válasza:
Bár A szürke ötven árnyalatát nem olvastam, de A tetovált lány folytatását csak ajánlani tudom. A harmadik kötetben még többet megtudhatsz Lisbeth-ről, ami már majdnem olyan szörnyű, mint a megerőszakolása.
2014. aug. 26. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
mindkettőt olvastam.mindegyik kötetüket.teljessen más kategória,tehát összemérhetetlen.a tetovált lányban nem is igazán a szex a lényeg az csak megmagyarázza a lány bizonyos reakcióit,ott teljesen másról szól a történet.a szürke 50 árnyalatában meg a szex a lényeg és történet gyakorlatilag nincs.mondjuk egyik sem valami fergeteges olvasmány,de unalomüzésnek jó.összehasonlítani meg nem lehet őket.tényleg nem
2014. szept. 14. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A tetovált lányt nem tudtam letenni, imádom a krimiket, nekem nagyon bejött ez a sorozat.

A szürke 50 árnyalatát is nagy reményekkel vettem kézbe, mert sikerkönyv az is, de pff... Nagy csalódás volt, nagyon nem tetszett, nem is olvastam végig, nem bírtam, teljesen elvesztettem az érdeklődésem.

Ez persze személyes vélemény...

2015. jan. 8. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!