Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Rebecca Donovan :Elakadó...

Orsyi kérdése:

Rebecca Donovan :Elakadó lélegzet című könyvben nem nagyon értettem a legvégét. Meghal? Vagy túléli. Esetleg ezt megint csak álmondta.3 szor is ujraolvastam de valahogy nemtudtam értelmezni. Valaki elmagarázná?

Figyelt kérdés
Rebecca Donovan :Elakadó lélegzet

#Rebecca Donovan #:Elakadó lélegzet
2014. aug. 9. 10:46
 1/5 anonim válasza:
Dehogy hal meg, még vannak további részei a könyvsorozatnak. :D Egyébként meg szerintem pont a legvége magyarázza meg a könyv címét: Emma még a kínzások és a gyilkossági kísérlet közben is harcol, nem adja fel. Lélegez.
2014. aug. 9. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De ki csinálja ezt vele? George?
2014. aug. 9. 10:56
 3/5 A kérdező kommentje:
Meg a könyv az utolso sorokban azt irja hogy Nem harcolhattam tovább. Túlságosan fájt az égés. Megadtam magam, belezuhantam a sötétsége....nemtudom én ezzel ugygondoltam hogy feladta vagy valami.
2014. aug. 9. 10:58
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem feladta, hanem gyakorlatilag megfulladt. Már meg tudod szerezni a 2. részt is, ott kiderül, mi történt. Carol akarta megölni, lekötözte, és egy párnával fojtogatta. George szedte le róla végül Carolt, az utolsó pillanatban ért oda. Újra kellett éleszteni. Ha érdekel az is, hogy ki élesztette újra, leírhatom ide, de szerintem jobb, ha a könyvben olvasod el.

Majd lesz 3. rész is, de nem tudom, hogy mikor jelenik meg magyarul.

2014. aug. 9. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
óó értem már :) Mostanában veszem meg a folytatást...de már alig várom hogy megtudjak mindent részletesen :D
2014. aug. 9. 20:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!