Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Valaki, aki online olvasta a...

Valaki, aki online olvasta a Csontvárost, az megmondaná nekem, hogy 206 oldalnak kell lennie vagy hiányzik?

Figyelt kérdés
vagy valaki, aki olvasta leírná nekem hogy végződik?:D
2014. aug. 10. 00:35
 1/7 cathilina ***** válasza:
Az én PDF verziómban pontosan 206 oldal, szóval jónak tűnik. De van a végén epilógus, szóval elég könnyen megállapítható, hogy a teljes könyvet találtad-e meg.
2014. aug. 10. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2014. aug. 10. 15:24
 3/7 anonim válasza:

A 206 oldal nagyon kevés, nekem megvan és legalább a kétszerese, bár most megnézni nem tudom mert épp nem vagyok otthon, de megvan könyv formában, eredetiben.

Amúgy ha rákeresel neten fent van, hogy 468 oldalas. Szóval vmi nem okés a letöltött verzióval...

Elmondani meg nem mondom el hogy végződik, mert nagyobb élmény ha elolvasod... szerintem...

2014. aug. 11. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
rákerestem éppen ezért is kérdeztem, mert nekem is nagyon kevésnek tűnt a 206 oldal. Ha hazaértél esetleg eltudnád valahogy küldeni? akár privátban is, persze ha nemgond:) mert nagyon megszerettem ezt a könyvet :D :)
2014. aug. 12. 06:34
 5/7 anonim ***** válasza:
nekem is 206 oldalas és az epilógus a 199 oldalon kezdődik.
2014. aug. 14. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 cathilina ***** válasza:
A nyomtatott és a PDF-verzió nyilvánvalóan különbözik. A PDF például A4-es oldalakat használ, míg a nyomtatott könyvek annál általában jóval kisebbek. Ráadásul a formázást sem mindig tartják be, nálam például van, ahol oldal közepén kezdődik egy fejezet. Semmi gond nincs azzal a 206 oldallal.
2014. aug. 14. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
rendben köszönöm a válaszokat :)
2014. aug. 17. 23:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!