Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Tudtok esetleg olyan könyveket...

Tudtok esetleg olyan könyveket mondani, ami a manipulációról szólnak?

Figyelt kérdés
Leginkább olyan kéne, amiben gyerekekről is szó van, vagy a média hatásairól... Ezek mind jók lennének, szakdolgozathoz kellene :) Előre is köszönöm !
2014. aug. 10. 17:06
 1/2 anonim ***** válasza:

Bocsi a késői válaszért, de csak most találtam rá a kérdésedre.

Azt javaslom, olvasd el Orson Scott Card-tól a Végjátékot. Igaz, hogy az a jövőben játszódik, de tulajdonképpen a gyerekekről szól. Nem tudom miféle manipulációra gondoltál, de a könyvben az van, hogy a felnőttek manipulálják a gyerekeket, amíg kegyetlen gyilkossá nem válnak. És természetesen a testvérek egymást...

Nagyon jó könyv, mindenképpen megéri elolvasni! Remélem valamennyit tudtam segíteni!

2014. aug. 21. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Az óvódások és kisiskolások nevelésével kapcsolatosan kiadott hivatalos útmutatókat olvasd !
2014. okt. 25. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!