Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Miben hazudott az Írónő (J....

Miben hazudott az Írónő (J. R. Ward) Vishousnak a Fekete Tőr Testvériség című sorozatban?

Figyelt kérdés
A Beavatás című könyveben van egy ilyen kérdés a V-től.
2010. jan. 14. 13:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Az Interjús résznél, vagy még a kérdőívnél?
2010. jan. 14. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Amikor a testvériség készít interjút az írónővel.
2010. jan. 15. 11:47
 3/5 anonim ***** válasza:

Na erre én is kíváncsi lennék!

Arra gondoltam, hogy esetleg arról lehet szó, h Jane meghalt, és hát tulajdonképpen az írónő ölte meg, és ezért mérges rá Vishous, de mondjuk az is igaz, hogy ha nem hal meg, és ember marad, akkor meg hamarosan megöregedett volna... szóval pont a halála miatt maradhat örökké V mellett. Meg hát ez nem is kifejezetten nevezhető hazugságnak... szóval nem tom :D

2010. jan. 15. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Lehetséges, hogy az ikertestvéréről? Mert a Beavatás már Phury regénye után jelent meg. És annak végén ébreszti fel az Örző Paine-t.
2010. jan. 18. 16:04
 5/5 anonim ***** válasza:

Előző vagyok :) Egy kis idő eltelt már azóta h feltetted a kérdést, de most jutott eszembe, h írtam ide vmit, és gondoltam megnézem, h jutottak/jutottatok-e vmire. Nem hiszem, h a testvéréről beszélt volna Vishous, mivel még Rhev könyvében sem derül ki a testvérek száámára, h ki is Payne. Igaz Wrath találkozik vele, de nem tudja h ki Payne, mivel nem látja a lányt (se a szemét, ami pont olyan mint V-é)... nem spoilerezek... :D. Rhev könyve pedig a Beavatás után készült (szóval amit a Beavatásban tudnak, azt tudják Rhev könyvében is). Szóval nem hiszem, h a testvéréről hazudott volna az írónő, bár ki tudja. Engem igazán maga a hazugság szó zavar, mert nem tudom eldönteni, h ez most konkrét hazugságot jelent, vagy jelentheti azt is, h az írónő nem hazudott, csak eltitkolt vmit (ez utóbbi esetben lehet szó akár Payne-ről is).

Hopp egy kisregény.. :D

2010. márc. 11. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!