Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ti egymás után szoktátok...

Ti egymás után szoktátok kiolvasni egy sorozat részeit vagy két rész között más könyveket is olvastok?

Figyelt kérdés
Megvettem mind az öt részét a Végzet Ereklyéi sorozatnak és az elmúlt 5 napban elolvastam az első hármat egymás után. Szerintetek rögtön olvassam el a maradék kettőt is, vagy inkább szüneteltessem egy kicsit?

2014. aug. 20. 19:09
 1/7 anonim válasza:

Szerintem várj 1-2 napot mert ha folyamatosan olvasol nem fogod tudni hogy mi melyik részben történt

Más könyvet szerintem ne olvass közte!

De minden könyv után pihenj egy kicsit.

2014. aug. 20. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Első, az miért baj, hogy nem tudja valaki, hogy mi melyik részben történt? Őszintén, én soha nem szoktam emlékezni, hogy egy mondjuk 2000 oldalas sorozatban melyik esemény melyik kötetben történt.


Attól függ. Ha el akarod olvasni most, akkor tedd azt. Ha most kicsit mást is olvasnál akkor meg azt. Nincs vele semmi baj. Én két A Song of Ice and Fire könyv között olvastam el töb könyvet is. Nem rontotta el az élményt.

2014. aug. 22. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 f.petra1998 válasza:
Én mikor sorozatot olvasok nem szoktam egyidőben mást is olvasni, de ahogy te szeretnéd. A szüneteltetéssel pedig úgy vagyok, hogy ha nagyon érdekel a folytatás, akkor úgysem bírom letenni :)
2014. aug. 22. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
lehet, hogy én nem értek annyira a sorozathoz,(pedig az első 4 részét olvastam) de nem 6 részből áll?
2014. aug. 22. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen de az még nem jelent meg Magyarországon
2014. aug. 23. 09:47
 6/7 anonim ***** válasza:
Oh, ezt nem tudtam köszi :)
2014. aug. 23. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 stefan12 ***** válasza:
Egyszer igy, egyszer úgy...Általábannem, de van amikor igen.
2014. szept. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!