Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Brienne meghal a Varjak...

Brienne meghal a Varjak lakomájában?

Figyelt kérdés

2014. aug. 23. 13:32
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Könyörgöm legalább itt ne spoilerezzetek... szánalmas. Ha meghal, akkor hogy tudod utána még nézni a sorozatot??? Annyira gáz komolyan mondom, mikor előre kideríted, hogy ki hal meg, semmi értelme utána a sorozatnak.
2014. aug. 23. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Mi bajod van? Én NEM A SOROZATRÓL BESZÉLEK, hanem a könyvről. Az utolsó róla szóló fejezetben nálam nem eléggé egyértelmű, hogy meghal-e vagy sem.
2014. aug. 23. 13:41
 3/10 A kérdező kommentje:
Egyébként a harmadik évaddal végeztem csak, és a kérdés, amit feltettem, ha jól tudom az ötödik évadban lesz... :P
2014. aug. 23. 13:42
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem hal meg. A Sárkányok táncában megtalálja Jaimet és magával is csalja Catelynhez.
2014. aug. 23. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszi.
2014. aug. 23. 16:52
 6/10 anonim ***** válasza:
73%
SPOILER Nem lehetünk biztosak benne, hogy meghalt-e vagy sem. A Varjak lakomája óta nem "láttuk" élve, nem volt fejezete, és senki fejezetében nem szerepel személyesen. De a Sárkányok táncában, Jaime-nek szólnak, hogy Brienne találkozni akar vele, aztán azt hiszem Cersei egyik fejezetében írják, hogy Jaime elment vele és eltűntek. Tehát szerintem három lehetőség van, és Martint ismerve bármelyik lehet: a) Brienne meghalt és az egész egy csapda , b) Brienne életben maradt és tényleg ő volt ott, c) Brienne-ből is olyan zombi lett, mint Cat.
2014. aug. 24. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

6/

SPOILER! Az ötödik könyvben személyesen is szerepel Brienne Jaime fejezetében, tehát tényleg beszél vele. Azt se hiszem, hogy zombi lenne, mivel az azért valamennyire meglátszik (bár nem teljesen kizárt). Szóval szinte biztos, hogy életben van, a kérdés, hogy mik a szándékai. Remélem nem nyíratja ki Jamie-t.

2014. aug. 26. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Így van, a DwDben még köszöni, él.
2014. aug. 26. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

#6 vagyok

Bocsi, arra nem emlékeztem, hogy személyesen is benne van, így akkor tuti él (valamilyen formában).

2014. aug. 27. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A Varjak lakomájában "csak" lerágta Maró a fél arcát meg felakarták akasztani :D De mint mondták előttem:él.
2014. szept. 9. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!