Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Tudtok a Sekai Ichi Hatsukoi...

Tudtok a Sekai Ichi Hatsukoi és Jonjuo Romantca hoz hasonló MANGÁKAT? (lehetőleg olyat amit le tudok tölteni gépre és magyar) ja és hol tudok mangákat venni?

Figyelt kérdés

2014. aug. 24. 21:20
 1/4 anonim válasza:
totally captivated
2014. szept. 12. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönömmm :)
2014. szept. 14. 18:39
 3/4 anonim ***** válasza:

Fuuuh, ez hosszú lesz xD nah szóval: Ha mangázol, akk nem árt tisztában lenned vele, hogy milyen stílus jön be neked... én pl alig tudok 2000-2002 alatti mangákat olvasni, mert azoknak régi a grafikája és azt utálom (sajnos) szóval a következőkben amiket mondok azok csak jó grafikájúak lesznek.. :) :

Kedvenc szerzőm Asou Kai, ami fennt van mangája animeaddicts-on: Only serious about you

Nem viccelek, ez a világ legeslegjobb yaoi/shounn ai mangája... Ezt mindenképpen olvasd el!!! esetleg még a véleményedre is kíváncsi lennék.. xD másik mangája a soko ni suwaruna ( ez is fennt van ott) :)

A következő Yoneda Kou, csodálatos és egyedi grafika (csak keress rá a névre és meglátod.. ) Szóval tőle keress mangákat, rettentően jók, ha akarod sorolok párat :)

Akkor a Sekai ichi hatsukoi-t és Junjou romantica-t mondanom sem kell sztem xD Ottvan még az Haru wo daite ita, kicsit régebbi grafikával, de nagyon szeretem +2 részes OVA.

Ami még nagyon nagyon jó: KOISURU BOUKUN mindenképpen olvasd el!!!!!! Egyik kedvencem, +ebből is csak 2 részes ova, de csak az első 3 fejezetet dolgozza fel, de van kb. 50 fejezet xD + egy nagyon édes doujinshije is van, ha elolvasod a mangát és tetszik, akkor ezt is olvasd el :D

Ezek nekem a kedvenceim, még van egy csomó ezen kívül xD asszem mindegyik fennt van animeaddicts-on, de szerintem regizz a red light yaoi team-ra, amúgy is most jött ki egy új seai ichi fejezet :D (rohadt jó a magna, nagyon izgi :D )

Összegezve ez a 3 vagy 4 manga amit említettem, ezeket olvasd el mindenképp, és ha tetszenek, akkor keress a szerzőtől még :) Remélem segítettem, bármi kérdés/vélemény, szívesen várom privátba! :) (mindenkitől)

2014. dec. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Wáhh...nagyon köszönöm a válaszod :) a koi suru boukun-t már olvastam az nagyon bejött :DD na akkor most már lesz mit olvasnom xd tényleg köszi^^
2014. dec. 7. 11:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!