Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Magyarországon mikor lehet...

Magyarországon mikor lehet majd digitális formátumban könyvet vásárolni?

Figyelt kérdés
Tehát felmegyek a könyvesbolt oldalára, és úgy döntök, hogy én nem nyomtatott formában szeretném megvenni a könyvet, hanem digitálisan, pl. .pdf-ben, olcsóbban akár, mint ahogy amerikában is lehetséges. Csak mert az tök hasznos meg jó lenne, csak szerintem ilyen ebben az országban belátható időn belül nem lesz :'( Ti mit gondoltok erről?
2010. jan. 15. 23:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Csak abba nem gondolsz bele, hogy így 1 ember megveszi a könyvet és bárki másnak átküldheti.
2010. jan. 15. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De, belegondolok. Lehet kapni külföldön pdf-ben könyveket, persze azokat is felteszik, akkor hogyan működhet...
2010. jan. 15. 23:35
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha valaki pénzt kiad egy könyvért akkor már inkább könyv formában veszi meg, nem? Ha pdf kell akkor rákeres neten és letölti, mindent meg lehet találni ingyen is.
2010. jan. 16. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szerintem nem feltétlen, mivel például a pdf-ek azért olcsóbbal is, mint a nyomtatott könyvek, és van, hogy sokszor hasznos, vagy kényelmesebb is, ha pdf-ben van, mintha könyvben.
2010. jan. 16. 01:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!