Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Jótékonysági könyvesbolt...

Jótékonysági könyvesbolt ahova használt könyveket lehet vinni?

Figyelt kérdés

Van Magyarországon könyvesbolt vagy valami hely, ahova használt, de szinte új állapotú könyveket lehet adományozni?

Nem akarok vaterával szórakozni, gondoltam akkor legalább odaadhatnám valami helyre, ahol segítek vele, lehetőleg anyagilag, pl eladásból.


Külföldön van sok jótékonysági könyvesbolt, ahol a befolyó összegből rászorulókat támogatnak.

Nálunk nincs ilyesmi?



2014. aug. 29. 22:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Tudnám ajánlani a zalaegerszegi AdományPont ot. oda én is sokat vittem, bár, ha jótékonyan akarod bevinni, ha nem pénzt nem kapsz érte. olyan olcsó mintha nem t'om. én amikor a nővéremnek vettem egy ballagási ajándékot, akkor 320 forint helyett 220 forintot fizettem. és hidd el minden adománynak nagyon örülnek. :))
2014. aug. 29. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát Zalaegerszeg nincs közel. Komárom megye, Budapest, Veszprém vagy Székesfehérvár jó.
2014. aug. 30. 11:41
 3/3 anonim ***** válasza:
Vannak Óbudán ún. Könyvmegállók, amik amolyan szabadkönyvtárként üzemelnek. Szerintem ott jó helyen lennének. :)
2014. aug. 31. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!