Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mit gondoltok erről a történet...

Mit gondoltok erről a történetről? Most kezdtem el írni és elégé szükségem lenne néhány véleményre és pár olvasóra.

Figyelt kérdés
[link]
2014. szept. 5. 18:50
 1/6 anonim válasza:
Hmm nekem tetszik :) mikor elkezded olvasni mondhatni unalmas az eleje, de ez a lényeg! Szinte érzed h történni fog vmi és csak olvasod meg olvasod :D Várom a folytatását! ha lesz remélem ugyan ilyen jó lesz. ;)
2014. szept. 5. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de engem nem nagyon fogott meg a történet...

Amúgy ne az a lényeg, hogy unalmas legyen az eleje, ha a történet valamilyen módon nem bírja már az elején megragadni az olvasókat nem fogják tovább olvasni. Nyilván nem kezdődhet minden pörgősen, másként is meglehet nyerni magunknak az olvasót.

2014. szept. 5. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Helyesírás, zavaróak a hibák (egybe-különírások), központozással is probléma van, gyermeteg a fogalmazás. Tényleg unalmasra sikerült az eleje, és ugyan sejtettem, mi lesz a vége, nem bírtam elolvasni (legörgettem, konstatáltam, hogy igazam volt, bezártam az oldalt). Nem kell pörgősen kezdődnie, oké, de meg kell fognod az olvasót. Nagyon kezdőnek tűnsz a stílusod alapján, pedig a téma jó és ügyes. Ha ilyet képes vagy megfogni, képes vagy tanulni is. Keress fel írástechnikával foglalkozó oldalakat, pl. a Boncnok (közel sem teljes az archívum, de egyszer...), olvasd el az ottani cikkeket, keress más írástechnikai oldalakat, nézd meg, mit javasolnak. Az elején az ötlet, hogy párbeszéddel kezdj, jó. Mit jó, kiváló! Az ötlet - de nem a megvalósítás. Kifejezetten ügyes, pörgős kezdés lenne, ehelyett belefullad az unalomba. Ne így! Ezért kell az írástechnika, hogy rájöjj, mi ebben a hiba.
2014. szept. 6. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Sok a párbeszéd
2017. febr. 13. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Te jóég ezt meg most miért kellett?? Miért ölted meg?!
2018. jan. 27. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ez az egyik olyan írás, amire nem vagyok büszke. Nekem nagyon giccses
2018. ápr. 20. 20:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!