Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Tudnátok nekem valami jó...

Tudnátok nekem valami jó sci-fi könyvet ajánlani?

Figyelt kérdés
Az Ad astra kiadó könyveinek a leírása nagyon tetszik, de tartok tőle, hogy 16 évesként nem sok mindent értenék belőle.

#sci-fi #ad astra
2014. szept. 7. 14:28
 1/7 anonim ***** válasza:
16 évesen már simán olvashatsz ilyeneket, legfeljebb néha rá kell keresned valamire a Wikipédián. De azt is vedd figyelembe, hogy az Ad Astra könyvei nagyon eltérőek téma, stílus és célközönség szempontjából, ez nem a Könyvmolyképző.
2014. szept. 7. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
33%
Matolcsy Gyuri es a sikeres fiskalis politika - Unortodox vagy egy kancsal hulye?
2014. szept. 7. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Lány létemre is szeretem az Ad Astra könyveit, persze vannak olyanok amikben sok "szakszó" akad, de mindenféle képen érdemes elolvasni a könyveket amiket kiadnak. :)
2014. szept. 7. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Jack McDewitt Alex Benedict sorozatát
2014. szept. 7. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Megpróbálhatod a Szukits gyűjteményes köteteit is, klasszikus sci-fi (Asimov, Lem, Herbert stb.), talán érthetőbb, mint mondjuk egyik-másik mai hard SF. Pl. Asimov inkább szól laikusoknak, mint mondjuk Greg Egan (ő még komoly tudományos háttérrel is néha nehezen kezelhető).
2014. szept. 8. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%

vagy? Akkor On Sai könyveit ajánlom, kezdő sci-fi olvasóknak való.

Calderon, avagy hullajelölt kerestetik

Calderon, avagy felségáruláshoz bricsesz dukál

Van bennük űrhajó, politika, kardok, szamurájok, és bele is tudsz olvasni a könyvek elejébe.

[link]

2014. szept. 10. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
71%
Nyugodtan vágj bele az Ad Astrás könyvekbe! Nagyon sokfélék, én a </Harmóniát>, a Leviatán-trilógiát és a Kvantumtolvajt olvastam eddig, mindegyik nagyon tetszett. (Utóbbihoz mondjuk kell egy kicsit guglizni, ha nem vagy alapvetően természettudományos beállítottságú, de azért érthető marad.) Ami igazán nehéz, az a Diaszpóra, azt csak kemény matekos/fizikai háttérrel ajánlott forgatni.
2014. szept. 16. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!