Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Tudnátok nrkem mondani az...

Nem publikus:D kérdése:

Tudnátok nrkem mondani az Eragon-hoz hasonló könyveket?

Figyelt kérdés

Nyár elején vettem meg ezt a sorozatot, és miután kiolvastam arra gondoltam, hogy ez volt életem eddigi legjobb könyve. Szívhezszóló, izgalamas, és mèg sorolhatnám a jó tulajdonságait. Szóval tudnátok nekem mondani ehez a kategóriához hasonló könyveket?

UI.: A művet Christopher Paolini írta. Kategória: Fantasy



2014. szept. 16. 14:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Némileg hasonló Robert Jordan Az Idő Kereke sorozata, vagy Terry Goodkind Az Igazság kardja sorozata.

Terry Brooks Shannara könyvei

2014. szept. 17. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi:)
2014. szept. 18. 09:31
 3/4 anonim ***** válasza:

Az Úr sötét anyaga trilógia is jó. Az Arany iránytű és folytatásai( mellesleg nem is Arany iránytű hanem Északi Fény) párhuzamos világokkal, angyalokkal akik isteneknek adják ki magukat.

Esetleg érdekes lehet Salvatore egyik sorozata ami Drizzt Do Urdren egy jó útra tért drow(sötételf) történetét meséli el. "Tucatfantasy" és elég sok részes is.

2014. szept. 18. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Vaják:)
2014. nov. 15. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!