Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » A veszett miért jó?

A veszett miért jó?

Figyelt kérdés

Most olvastam az útvesztőt de a végét nem értem. A veszett miért volt jó? Tényleg jó csak ezt a gyerekek még nem látták be? Meg amúgy miért is volt jó ez az egész útvesztő-teszt? Vagy ezek a következő könyvekből kiderülnek?

Köszi a válaszokat:)

Ja és még valami.. Gally hogy került az alkotókhoz?



2014. szept. 21. 19:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Ava Paige így nyilatkozik a VESZETT-ről az epilógusban:"Emlékeztek arra, mit írt a lány a karjára, mielőtt elveszítette az emlékezetét? Az egyetlen dolgot, amit meg tudott ragadni az emlékei közül? A VESZETT jó. Az alanyok idővel majd vissza fognak tekinteni, és megértik, mi volt a célunk a sok nehézséggel, amelyeknek kitettük őket, és amelyekkel majd ezután fognak találkozni. A VESZETT célja az emberiség szolgálata és bármi áron történő fenntartása. Mi igenis jók” vagyunk." (360-361. oldal)
2014. szept. 22. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az előző válaszoló elmondott mindent amit a VESZETT-ről jelenleg tudunk, hidd el senkinek sem volt több a könyvében, mint a tiédben. :) Angolul már tovább is tudod olvasni.
2014. szept. 25. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
SPOILER: Ja és amit Gally-t illeti ha jól emlékszem (mert kb fél éve olvastam utoljára) vagy egy Sirató vitte el amikor a kapuk nem záródtak be vagy önként ment az útvesztőbe és ott kapták el és gondolt azok meg elvitték az alkotok hoz.
2014. szept. 26. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

És még egy válasz mert mindig később vettem észre hogy több kérdésed van:DD

SPOILER!!(és csak innen sejtem a dolgot: [link] )

Az útvesztőt az Alkotók azért építették hogy kiderüljön hogy a felküldött srácokból ki tudná túl élni a külvilágban.

2014. szept. 27. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!