Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Milyen könyvet fordítsak...

Milyen könyvet fordítsak angolról magyarra (főként kaland-fantasy-sci-fiket fordítanék szívesen)?

Figyelt kérdés
Eredetileg Rick Riordan - Neptunusz fiát akartam fordítani, de egy másik blogger már fordítja, így én inkább mást fordítanék.
2014. szept. 21. 21:53
 1/3 anonim ***** válasza:

Garth Nix könyveit! Most olvastam az Abhorsen sorozat eddig megjelent könyveit (Sabriel, Lirael, Abhorsen), nekem nagyon tetszettek. Az új (Clariel) most fog megjelenni. Kicsit idegesít, hogy sok vacak ifjúsági könyvet lefordítanak, ezeket viszont nem, pedig nagyon jó, igényesen megírt könyvek.

Vagy Tsutsuitól a Paprikát. Az is egy jó kis könyv.

2014. szept. 21. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem olyat fordíts, amiért fizetnek is...
2014. szept. 23. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

James Dashnertől a "The Death Cure", ez a harmadik kötete Az Útvesztő trilógiának, aminek az első része most jelenik meg filmes változatban. A második kötet jövőhéten jelenik meg magyarul.


Küldenél egy linket hova fogod felrakni, mert nagyon szívesen elolvasnám :)

2014. szept. 23. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!