Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Hol tudok képregényeket venni?

Hol tudok képregényeket venni?

Figyelt kérdés
olyan webshop kéne ahol a lehető legtöbb képregény össze van gyűjtve, és így egy helyen tudnám őket megvenni, és az is érdekelne hogy Pécsen holt tudnák képregényt venni.

2014. okt. 1. 18:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Pécsen mondjuk bármelyik újságosnál és az Alexandrában képregényköteteket. :) Amúgy meg fizetős oldalt nem tudok ;)
2014. okt. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Azt vettem észre hogy az alexandrában kicsit kevés van, mármint olyanból ami engem is érdekel, de az újságárust majd megnézem
2014. okt. 1. 21:20
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Milyen képregényeket keresel pontosan? Mert ha megírod, hogy pontosan mi érdekelne, akkor lehet tudok segíteni...

Régi vagy új képregényt keresel? Magyar nyelvűt vagy lehet külföldi is (angol, német francia stb.)? Manga, szuperhősös, európai eredetű képregény érdekel?

Írok mindjárt egy privát üzenetet neked!

2014. okt. 3. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Szuperhősös kéne, magyar nyelvű, lehet régi is meg új is. legfeljebb 4000 forintért kéne, leginkább a DC képregények érdekelnek
2014. okt. 3. 17:16
 5/7 anonim ***** válasza:

Akkor nagyjából ami szóba jöhet:

a Carthaphilus kiadó Zöld Lámpás kötete (Alexandra boltokban mindenhol kéne legyen),

a Képes kiadó Batman, Superman és Batman kötetei (ez már csak a kiadójánál beszerezhető, nagyjából visszahívták minden kötetüket a boltokból),

a Semic kiadó füzetes kiadványai (nagyjából antikváriumokban, vagy gyűjteményüktől megszabadulóknál találod meg):

Superman ( [link]

Batman ( [link]

Superman és Batman ( [link]

2-2 Lobo, valamint Lobo és Maszk képregénye;

Pókember és Batman


Valamint a Kingpin kiadó (döntőrészt a kiadótól a legkönnyebb beszerezned)

Batman sorozata (újságárusnál még kapható a legújabb száma)

Batman különszáma (újságárusnál még kapható)

és Gotham City: Ragadozók kötete (nagyjából már csak a kiadójánál kapható)



Nekem amúgy van egy eladó magyar Superman 5-ös számom és Batman: Hush 2. kötetem

+ számos amerikai Batmanem és egyéb DC képregényem, de ezt gondolom már láttad.

2014. okt. 3. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen
2014. okt. 4. 13:23
 7/7 anonim válasza:
Sziasztok. Engem inkább a marvel képregények érdekelnének. A bosszúállókról meg thanos ról is érdekelne. Régi és újak is. Tudna valaki segíteni?
2017. dec. 7. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!