Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Valaki elmagyarázná ezt?...

Valaki elmagyarázná ezt? (Éhezők viadala)

Figyelt kérdés

Meglepő módon tapasztalom, hogy mindkét film 7-es pontszám feletti. Én egyetlen dologgal nem vagyok megbarátkozva, - amiből kiindulva a filmet is utálom - az pedig a történet.

75 éve tartanak ezek a viadalok, 25 évente extra gyilkolással. Vagyis 75 kemény, kínszenvedés év nem volt elég arra, hogy kinyírják azt az 1 embert, aki miatt ezt az egész dolgot kötelező csinálni. Komolyan, az egész sztori úgy van beállítva, mint ha a résztvevők még élveznék is, amit csinálnak.

"Háháhááá engem választottak, jaj de jó. Sírok egy kicsit, mert nem akarom az ilyet, de nem teszek ellene semmit, mert mit kéne tenni? Nagyon nehéz több ezer embernek megölni azt az 1-et azért, hogy ne kelljen meghalni másoknak minden évben..."


Emiatt az egy részlet miatt utálom az egész filmet, mert végig azon idegesít, hogy sírnak, meg kínlódnak, amikor az ő hibájukból tart még mindig ez a dolog.


Szóval elmagyarázná ezt nekem valaki, hogy csak én látom rosszul, mert mindkét részen bealudtam, vagy tényleg ennyire el van cseszve a sztori?



2014. okt. 2. 20:03
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Katniss valóban íjjal lőtt a repülőre, de nyilvánvalóan nem egy darab fától várta annak pusztulását. A nyílon robbanószer volt.
2014. okt. 5. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!