Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Stephen King Álom doktor című...

Stephen King Álom doktor című könyvéről mi a véleményetek? A ragyogás "igazi" folytatása, vagy csak a főszereplő az egyetlen kapcsolat a két könyv között?

Figyelt kérdés
furcsának tartom, hogy 40 évvel A ragyogás után jut eszébe írni egy "folytatást". el szeretném olvasni, de nem tudom mire számítsak. vannak legalább utalások A ragyogásra, annak pár történésére, mi van Danny anyjával, látjuk e újra Jack-et vagy a Panorámát?

2014. okt. 10. 19:50
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
nem mondom meg! :-) Olvasd el. Nem fogod megbánni!
2014. okt. 12. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
ajjj de kegyetlen vagy :D el fogom olvasni mindenképpen, tehát nem a válaszok fogják befolyásolni :D legalább az első kérdésemre..:DD naaa :D
2014. okt. 12. 20:23
 3/16 anonim ***** válasza:

Egy kórházban játszódik. Danny segíti át a halálos betegeket....

Többet nem mondok! :-)


Emlékszel még a panoráma szakácsára?

2014. okt. 13. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Hallorann-re? persze hogy emlékszem :)
2014. okt. 13. 19:53
 5/16 anonim ***** válasza:
Akkor jó szórakozást! :-)
2014. okt. 15. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
:D :D mekkora troll vagy :D :D
2014. okt. 15. 18:31
 7/16 anonim ***** válasza:

DDDD

Mióta fecserészünk, rég elolvashattad volna!

2014. okt. 16. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
jólvan na, mindjárt végzek az AZ-zal, aztán megveszem a Sleep-et is :)
2014. okt. 16. 19:37
 9/16 anonim ***** válasza:

Én az Az-on már túl vagyok..:-)

Most a trónok harcát olvasom. Ha csak most kezded a King könyveket ajánlom az állattemetőt, és a Duma Key-t is.

Minden King könyvet! :-)

2014. okt. 18. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
én a trónok harcán vagyok túl és kíváncsian várom, Martin mester mit hoz ki a sztori végére a befejező két kötetében :)az Állattemető keresem égen, földön, de nem tudom se könyvesboltban, se antikváriumban, se interneten megrendelni sehonnan (az e-bookkal meg nem tudok mit kezdeni, nem szeretem.). A Duma Key-en is egész véletlenül 1 héttel ezelőtt akadt meg a szemem, meg A remény rabjain és A halálsoron-on. A Duma Keyről tudnál mondani valamit? :) (remélem erről legalább... :D)
2014. okt. 19. 11:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!