Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Hogyan működik egy nagyobb...

Hogyan működik egy nagyobb könyvtár? És Budapesten melyik a legjobb?

Figyelt kérdés
Szeretnék beiratkozni egy nagyobb könyvtárba, ahol sok és sokféle típusú könyv van. De életemben nem voltam még ilyen nagyobb típusú könyvtárban, és nem is tudom, hogy hogy működik egy ilyenben a rendszer. A beléptetés, kölcsönzés stb... Felvilágosítanátok? És szerintetek melyik a legjobb?
2010. jan. 23. 20:56
 1/5 A kérdező kommentje:
13/L
2010. jan. 23. 20:57
 2/5 A kérdező kommentje:
Amúgy olyan érdekelne, ahol nem csak magyar irodalom van, szakirodalom meg ilyesmi, hanem könnyűolvasmány is, így vegyesen.
2010. jan. 23. 21:01
 3/5 anonim ***** válasza:

Szabo Ervin kt-at ajanlanam neked, es menj szulovel, mert abban nem vagyok biztos, hogy ilyen korban egyedul is beiratkozhatsz mar.

Ott mindent megtudsz, de nem bonyolult es segitenek, azert vannak ott.

2010. jan. 23. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen, hivatalosan a Fővárosi Szabó Ervin Könyvtár központ könyvtára a Kálvin térnél a legjobb. Először be kell iratkoznod, ami olvasáshoz ingyenes, 18 alatt nem tudom kinek kell aláírnia, kapsz egy kártyát, ezzel tudsz majd bemenni. Ha kölcsönözni is akarsz, akkor fizetni is kell valamennyit. Nézd meg ezt: [link]
2010. jan. 24. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Az Országos Idegennyelvű Könyvtár is jó! [link]

És az Országos Széchenyi Könyvtár a Budai várban gyönyörű, igaz ott kölcsönözni nem tudsz,de megéri oda is ellátogatni!

2010. jan. 24. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!