Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » SSHG fanfiction, Piton részege...

SSHG fanfiction, Piton részegen megy be tanítani, totál ki van borulva Hermionétól (szerelmi bánat)?

Figyelt kérdés

2014. okt. 28. 18:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Öhm,most mi is a kérdés? :D
2014. okt. 30. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
a fanfictionnek a címe érdekelne... bocs...
2014. okt. 30. 15:51
 3/6 anonim ***** válasza:
Jaa.:D Emlékszem ilyesmire,de a címe nem jut eszembe..Merengőn próbáltad már? :)
2014. okt. 30. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

próbáltam, iepp, meg millió helyen, de nem találom... :(

Ráadásul nem is rémlik annyira... Hermione sztem elmegy valahova, de nem az a sztori, amikor otthon tanul és levélben küldi el a dolgozatait...

2014. okt. 30. 19:48
 5/6 anonim válasza:

Ha a "levélben küldi el a dolgozatait" tartalmú fanfic alatt a Sorsokba írva ficre gondolsz, akkor köszönöm, hogy olvastad ;)


Olvastam a részeges Piton történetet, nem abban lesz rocker (?) Hermione? Vagy dark, vagy ilyesmi? És babát vár? Nekem ilyesmi rémlik belőle.

2014. nov. 3. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Még rémlik valami, bár lehet, h nem ugyanaz a történet.

Piton azt hiszi , h Hermione meghalt, de Hermione is azt hiszi, h Piton meghalt, és Hermione nem megy vissza a varázsvilágba, egy idős gyógyítónál(aki talán kvibli?) marad, és segít neki

2014. nov. 7. 18:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!