Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mi történt Peruban c. könyvnek...

Mi történt Peruban c. könyvnek esetleg 4 féle borítója van?

Figyelt kérdés

Nem tudom hogy felfigyelt-e erre rajtam kívül valaki, de a Libriből rendeltem Cassandra Clare: Bane Krónikák egy pár részét, köztük az elsőt is, a 'Mi történt Peruban?'-t. Ez egy vörös pöttyös könyv, ezért járt vele ilyen kis füzetke ami a legújabb szintén vörös pöttyös könyveket reklámozza, ezen fel volt tüntetve A Mi történt Peruban? is de teljesen más borítóval, és a kartonkötéses kiadása 2999 Ft, míg én a sajátomat 799 Ft-ért vettem. Interneten nem találom, csak azt amit én rendeltem, úgyhogy nem értem hogy ez így hogy lett.

Lehet csak elnyomtatták, de ha valaki esetleg tud olyanról hogy van egy bővítettebb kiadása is, és esetleg azt is tudja hogy hogyan lehet hozzájutni, tudna jelezni?

Előre is köszönöm, bár attól tartok egy értékelhető válasz se lesz. :(



2014. okt. 28. 21:11
 1/3 anonim ***** válasza:

Én találtam kétfélét:

[link]

[link]


Szerintem ugyanaz a tartalmuk, csak a borító tér el.

2014. okt. 29. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ennek az a sztorija, hogy az eredeti borító az arcos (ami a füzetben is van) és nekünk magyaroknak ez nem tetszett, mert a csávó nem hasonlít magnusra és ezért újat terveztünk (a betűs) és aztán még Cassandra Clare is azt mondta, hogy jó ötlet
2014. okt. 29. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat :)
2014. okt. 30. 15:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!