Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Tudnátok magyar nyelvű Gyűrűk...

Tudnátok magyar nyelvű Gyűrűk Ura fanfictionokat mondani?

Figyelt kérdés

Élek-halok a Gyűrűk Uráért,de sajnos nagyon kevés magyar LotR vagy hobbit fanficet ismerek,az angol tudásom pedig eléggé hiányos.A Merengőn néztem,de nem láttam sokat.A tündeszívű emberleányt olvastam,és tetszett.Találtam még fanficeket,azok vagy gyengék voltak,vagy nagyon rövidek.(2-3 fejezet)Elsősorban olyan történetek tetszenek,amik nem csak hobbitokról szólnak.

Előre is köszönöm!



2014. nov. 9. 20:00
 1/9 anonim ***** válasza:
Én ismerek egy fanfictiont, Egy tündelányról a címe, és Tauriel életéről szól. Ha beírod a Google-ba, rögtön kidobja, úgyhogy nem is küldök linket. Nekem nagyon-nagyon tetszett, bár még nincs befejezve, mert az írónő folyamatosan rakja fel a fejezeteket.
2014. nov. 27. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
2014. nov. 27. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2014. nov. 28. 13:22
 4/9 anonim ***** válasza:
2014. dec. 1. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2014. dec. 6. 22:52
 6/9 anonim ***** válasza:
79%

Szia! Nem tudom, hogy azóta szétnéztél-e Merengőn, de jópár fic felkerült Hobbit & GyU fandomban. Pl. Drágább minden kincsnél (Alavel írta, Thorin x saját szereplő), Az érem két oldala (BaO2 műve, az orkok életéről szól), Marie ösvénye (Yukiko írása, 5 fejezet van fent, Kili x saját szereplő), Virgonc bosszúja (Rosa írta, Bilbó x saját szereplő valószínűleg, de még nem biztos), Az utolsó gyűrűlidérc (szintén BaO2 írása, érdekesen indul), Konek0-tól A tavihobbit (AU, és van még a Százszorszép élete, ami még gyerekcipőben jár (1.fejezet van fent) de érdemes elolvasni.


Jó szemezgetést^^

2015. febr. 21. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Százszorszép különös életét FreakyNina írta, és ígéretes
2015. febr. 21. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
2015. márc. 10. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! Azóta ránéztem a Merengőre, és tényleg nagyon jó fanficek születtek. :)
2015. máj. 7. 08:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!