Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Hol lehet ingyen letölteni...

Hol lehet ingyen letölteni magyar nyelvű könyveket?

Figyelt kérdés

Linkeljetek lécci weboldalakat! Tudom, hogy volt már ilyen kérdés, de sajna amiket azokra válaszoltak, nem volt jó..


Nekem mellesleg Jacqueline Wilson - Szerelmi leckék című könyve kellene!!


2010. jan. 27. 23:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Régen volt egy oldal, ami mindenki számára elérhető volt, de az sajnos már csak Iphone-ról elérhető. (ha esetleg neked van, akkor: www.bookmania.eu). Mostanában a www.egyklikk.com-ról szoktam tölteni, ott ugyan nincs sok fent, de még ez is valami:S
2010. jan. 28. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Helló,

köszönöm a segítséget, de sajnos ezek nem jók. A könyvbirodalomra azt írta, hogy a keresett oldal nem található. A másik, scribd.com pedig azért nem jó, mert én magyarul szeretnék letölteni könyveket.. nagyon nehéz :S De azért köszi:)

2010. jan. 29. 12:34
 3/3 anonim ***** válasza:
Hallod. Annyi eszed nincs, hogy mondjuk, merő véletlenségből elmész egy könyvtárba? ...
2014. jan. 17. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!