Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Nagyon régóta keresem, de nem...

Nagyon régóta keresem, de nem találok olyan oldalt, ahol online lehet könyveket olvasni, magyarul. Nem tudtok ilyeneket?

Figyelt kérdés
Könyv
2014. nov. 15. 18:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Online könyvet olvasni? Letöltő oldal több is van, ahonnan le tudsz szedni könyveket, de szerintem komolyabb online magyar olvasó csak a Magyar Elektronikus Könyvtár, de itt csak legálisan hozzáférhető könyvek, főleg klasszikusok vannak, meg van a Digitális Irodalmi Akadémia, de az is "csak" legálisan hozzáférhető anyagokat tartalmaz.
2014. nov. 15. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
konyv.kellneked.com Én eddig itt olvastam, de valami megváltozott az oldalban. Csak magyar kötelező olvasmányok vannal fenn. Ha szeretnéd e-mailben tudok néhány pdf-es könyvet átküldeni. :)
2014. nov. 15. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem az változott meg, hogy valaki burkolt célzást tett nekik arra, hogy hagyják abba szerzői jog védett anyagok terjesztését, vagy a nyakukba sóznak egy nagyon komoly pert, meg egy többmilliós bírságot. A magyar szerzői jog védelme egy elég érdekes dolog, ugyanis a letöltőt nem bünteti, de a terjesztőt nagyon. Ezért van az, hogy magyar könyv és filmmegosztó oldalakkal kezdetben nem foglalkoznak, viszont mikor elérnek egy kritikus méretet, tehát egyre többen és többen töltenek le tőlük, akkor lép a hatóság, hogy "na álljatok le szépen".

Érdekes módon jelenleg a legnagyobb könyves oldalak mind oroszországi szervereken csücsülnek, persze valahol érthető, hogy az orosz hatóságot nem különösebben érdekli a jobbára angol nyelvű könyvek illegális terjesztése, csak furcsa, hogy pont egy eléggé autoriter államban működnek a legnagyobb kalózoldalak.

2014. nov. 15. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!