Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szeretném beszerezni Wass...

Szeretném beszerezni Wass Albert: Hagyaték című könyvet, de sehol sem lehet kapni. Mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés
Égen-földön keresem, de sehol sem találom. Úgy megtaláltam már, hogy a Rézkígyóval együtt, egy kötetben, de nekem külön kellene. Ajándékba szeretném adni. Sok antikváriumban és könyvesboltban is jártam, egyszerűen nincs sehol. :(

2014. nov. 20. 15:35
 1/5 anonim ***** válasza:

[link]


Bookline.hu-n vannak elérhetőségek, telefonszámok. Itt biztosan megtalálod. Nincs olyan könyv, melyet ne lehetne megszerezni. Vatera, olx, adok-veszek, facebookos csoportok?

2014. dec. 1. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
sajnos itt már előjegyeztettem, és visszadobták, hogy nem lehet beszerezni. Ugyanez az összes többi nagyobb könyváruházzal és antikváriummal. :( eddig sehol sem jártam sikerrel. Úgy látszik, mégis van olyan könyv, amit nem lehet megtalálni. :D
2014. dec. 2. 00:54
 3/5 anonim válasza:
Próbáld a kiadónál: [link] még hangoskönyv is van :)
2014. dec. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
"Nincs olyan könyv, melyet ne lehetne megszerezni." Mint a példa is mutatja, van. Antikvarium.hu-n próbáltad? A Vatera sem segített? Érdemes a Múzeum körúti antikváriumokat is végighívni, a Központi Antikvárium pl. visszanézi gépben, mikor volt utoljára, hányszor volt nekik, ha pl. éppen nincs.
2015. jan. 4. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 petitfett ***** válasza:

Ha még aktuális:


[link]

2015. nov. 22. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!