Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Miről szól a Stephenie Meyer...

Miről szól a Stephenie Meyer által készülz Burok c. köyv?

Figyelt kérdés

Ez már könyvben is van? vagy csak interneten? át tudjátok küldeni e-mail-ben? ifjuszinesz@freemail.hu

Vámpírok vannak benne? (paraziták...) lehet részletesen is :)


2010. jan. 29. 19:49
 1/8 A kérdező kommentje:
jaah már tom, h van könyvben is, bocs... és a helyesírásért is boccs
2010. jan. 29. 19:49
 2/8 anonim ***** válasza:

[link]

Innen ingyen letöltheted a könyvet. Egyébként tényleg parazitákról szól, de ők nem vámpírok, hanem idegen bolygókról jött test nélküli lelkek, akik elfoglalják az adott bolygón élők testét és így veszik át a hatalmat. Kicsit elvont, de annyira nem rossz; szerintem.

Jó olvasást!

2010. jan. 30. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én nemrég olvastam, és imádtam minden sorát! Ez az új kedvenc:D
2010. jan. 30. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

ahham, köszi! ;-)

el fogom olvasni, de majd könyvben, mert anyám nem engedi a gépi olvasást (breaking dawn és mindight sun után :S:S:S)

és azt esetleg meg tod mondani, h miért burok a neve?

2010. jan. 30. 20:38
 5/8 anonim ***** válasza:

Azért, mert így nevezik a könyvben az emberi testeket, csak egy burok, ami megvédi az idegen lelkeket a haláltól, és a legtöbb esetben a test eredeti gazdája már eltávozott...

A könyv angol címe The Host, ami igazából anyit tesz hogy gazda, ebben az esetben pedig hogy gazdatest. Gondolom azért választották a burkot mert ez ugyanaz a kifejezés csak szebb körítésben:p Biztosan nem akarták hogy az emberek azt higgyék, hogy valami pszichopata könyvről van szó:p Mert erről természetesen szó sincs:) Nagyon jó könyv, sokkal drámaibb és mélyebb mint az alkonyat. (persze az is szuper:p)Viszont figyelmeztetlek, az első 100 oldal lehet nem fog magával ragadni (én 100old után leraktam, mert nem igazán értettem) de ha rászánod magad és folytatod, nem fogod tudni letenni!! :D Nekem ez most a kedvencem:D

2010. jan. 31. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
aha oksi... sztem csak nyáron jutok hozzá suli miatt, de ok...
2010. febr. 1. 15:48
 7/8 anonim válasza:

Szia! Ne várj Twilight-féle csodát, mert ez egy 100%-ban Sci-fi egy csipetnyi romantikával.

Én személy szerint imádtam, de az osztálytársam 50 oldal után abbahagyta, h unalmas, pedig csak az után kezdődik a kaland... :)

2010. febr. 19. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
ahham sokat hallottam, h az első 10 oldalon túl kell esni...50...
2010. febr. 19. 21:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!