Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Swzerintetek milyen regényt...

Swzerintetek milyen regényt kéne irni? Milyen torténetet?

Figyelt kérdés
Milyen mufajra lennének ma sokan kiváncsiak és mirol szolo torténeteket szeretnének olvasni úgy általában az emberek

2014. dec. 7. 09:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem a fantasy egy kis akcióval meg romantikával mindig befutó. De bármilyen műfajban is írsz, mindig lesz olvasótáborod, az embereknek nem ugyanaz az ízlésük:) A történet nekem személy szerint mindegy, csak legyen jól megírva, és legyen értelme a sztorinak^__^
2014. dec. 7. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szerintem ha van tehetséged az íráshoz, akkor mindegy milyen sztorit írsz. Az első válaszolónak igaza van, minden ember más műfajt kedvel. Pl a Harry Potter is világhírű könyv lett, mégis egy csomó ismerősöm van, aki azt mondja rá 'Mi ez a sz*r?'. Úgyhogy ha van elég fantáziád és kitartásod, bármilyen könyvet írhatsz, biztos lesz olyan, akinek tetszeni fog. Sok sikert!
2014. dec. 7. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!