Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mi a véleményetek a szürke...

IcusLevi kérdése:

Mi a véleményetek a szürke ötven árnyalat trilógiáról? Melyik tetszett a három rész közül a legjobban?

Figyelt kérdés

Az elő rész nagyon tetszett. Folyamatosan olvasnám. Félek hogy a több rész ahhoz képest csalódás lesz. Véleményt szeretnék, nem tartalom leírást.

Köszönöm



#A szürke ötven árnyalata #árnylat trilógia
2014. dec. 8. 19:04
 1/4 anonim válasza:
55%
Bárki bármit mond a kedvenc könyvem:) ahhoz, hogy igazán megértsd, hogy mi miért van, el kell olvasnod az egészet! :) Nem fog csalódás érni, garantálom :) Jó olvasást!
2014. dec. 10. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem a 2. rész tetszett a legjobban. A harmadik pedig kb. olyan, mint az első. Engem a történet ragadott meg, a szexes jeleneteket sokszor untam, de a sztori miatt végigolvastam mindhármat és nem bántam meg. A másodikban van a legtöbb történés, pörgős, izgis. Olvasd el bátran :)
2014. dec. 16. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az első kettőt már én is olvastam. Nekem is a második eddig a kedvencem. Alig tudtam letenni a könyveket, állandóan olvasnám. A szexről szóló részeket már én is kezdtem néha unni, de mint ahogy előttem írták a történet miatt végigolvastam azokat is. Karácsonyra kapom a 3. kötetet a testvéremtől, legalábbis azt kértem :) alig várom már. rosszabb vagyok mint a gyerekeim :). egy szó mint száz, érdemes elolvasni.
2014. dec. 18. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 ShelbyR5 ***** válasza:
Negyedjere olvasom! Imádom! A kedvencem a 2. Resz! Olyan csodás , ahogy Christian átalakul vérengző fenevadbol szerető lennye! Sose fogom letenni azt a konyvet! A változatosság kedvéért most is olvasom xd
2014. dec. 26. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!