Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Tudtok romantikus ám kaland...

Tudtok romantikus ám kaland egyben sci-fi könyveket?

Figyelt kérdés
2014. dec. 10. 22:48
 1/4 Szandii777 ***** válasza:
0%
Ilyenek az Éhezők Viadala, Vámpírnaplók, Twilight, Végzet ereklyéi sorozat, Obszidián sorozat, A negyedik, A beavatott. Nagyjából ezek jutnak eszembe, amiket én is olvastam :) Jó olvasást :)
2014. dec. 11. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
49%
A felsoroltak nagy része felkapott kiszámítható cselekménnyel, illetve a sci-fi nem ezekben merül ki, ahogy a vámpíroknak sincs semmi közük a sci-fihez.
2014. dec. 11. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Márciuska ***** válasza:
Anno nagyon élveztem az erdeti Star Wars trilógia folytatásait, Steve Zahn és Kevin J. Anderson írt remek kis könyveket, Han Solo + Leia hercegnős romantikával... De szerintem hasonlóan kaland - sci-fi - romantikus hármas volt Asimov néhány könyve, a Kavics az égben, Az űr áramlatai, A csillagok akár a por. Nekem a Csillagkapu is nagyon tetszett. Újabbak közül talán Jean-Claude Dunyach-tól a Halott csillagok. Ja, és még Lois McMaster Bujold-tól a Maréknyi becsület és a Barrayar.
2014. dec. 11. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Jól hangazank köszi a tippeket :-)
2014. dec. 11. 14:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!