Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Daniel Quinn Izmael című...

Daniel Quinn Izmael című könyvét olvasta valaki? Vélemény?

Figyelt kérdés
Én most fejeztem be, nekem nagyon tetszett. Arra vagyok kíváncsi hogy ha van olyan itt aki olvasta annak mi a véleménye róla, van-e esetleg olyan rész amivel nem értett egyet vagy nem értett. Aki nem olvasta ajánlom, szerintem nagyon jól felepiti, osszekapcsolja a dolgokat, nagyon átfogó (de ha beutod a googleba tobbet fogsz róla megtudni mint tőlem). A triologia többi részét meg nem olvastam de nem fogom kihagyni

2014. dec. 14. 18:31
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia! Mennyi idős vagy?

Én gondolkozom a könyvön, csak nem tudom, nekiálljak-e már most, vagy esetleg a kicsit érettebbek számára élvezetes

2023. jún. 13. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szia, én 15 évesen olvastam és nekem nagyon tetszett akkor, bár mostmár inkább a a helyén kezelem. Olvasd el, mert arra biztosan jó hogy megismerj érdekes látásmódokat és gondolkodást.
2023. jún. 30. 12:43
 3/3 anonim ***** válasza:
Köszi a választ!
2023. jún. 30. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!