Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Valaki olvasta ezeket a...

Valaki olvasta ezeket a könyveket? : Zuhanás- Nicole Williams, Várok rád- J. Lynn, London Road- Samantha Young Ha igen, kérnék véleményt!?

Figyelt kérdés

Ami eddigi könyvmoly életem során megtetszett könyv, az a tökéletes kémia volt, más nem múlta felül, hiába is próbáltam jobbat találni. Tudnátok ajánlani ilyen jól megírt történetű könyveket? Nem vagyok szkeptikus, de ha eltértem a pöttyös könyvektől olyan hanyag szóhasználatot tapasztaltam másik könyvekben, csak a rubin-pöttyös, meg hasonló könyvekben találtam meg azt a megválogatott szóstílust amit kedvelek, tehát ilyen szempontja is fontos lenne a könyvnek.

Köszönöm szépen! :) 18 L


2014. dec. 18. 16:54
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Zuhanás- szerintem nagyon jó könyv, nem különösebben nagy durranás de leköt és tudod élvezni, ln beleéltem magam habár nem lett kedvenc

Várok rá- most keresem pdf-ben még én sem tudom

London road- nekem nagyon tetszett, igazán jó könyv, kicsit nyersebb szókincsű (;D) mint az átlagos de Cam egy igazi álom pasi, jól megírt történet

Amiket én ajánlani tudnék az a: Slammed- Szívcsapás ez a kedvencem! IMADOM ezt a könyvet szavakkal nem lehet leírni, sírtam, nevettem, ezt mindenkinek el kell olvasni!

Illetve még nagy kedvencem a Luxen sorozat (Obszidián, Ónix, Opál, Origin illetve most fog majd megjelenni az Opposition az utolsó része:() erről csak annyit mondanék hogy egy nagyon eltalált fantasy, tele érzelmekkel, kalanddal, vszekedéssel, kitartással és Daemonbe halálosan bele fogsz szeretni;) ha gondolod szívesen írok még könyv címeket amiket én szerettem:) Ja eléggé könyvmoly vagyok:DD

2015. febr. 7. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Szia! Köszönöm szépen ezt a részletes ajánlást, a luxen sorozatból most fejeztem be a 2. részét, és ebben egyetértünk, hogy nagyon igényes könyv, engem is megfogott.. :) Nagyon szívesen hallanék még más könyveket is tőled, úgy látom jó az ízlésed e téren. :D

Amin az utóbbi időben még túl vagyok, és szívből ajánlom neked: Colleen Hoover: hopeless, Katja Millay: nyugalom tengere, és bár kétlem, hogy nem találkoztál még vele, de a csitt csitt trilógia totális mása a luxennek, tele bukott angyalokkal meg hasonló dolgok amik érdekelhetnek. :)

2015. febr. 12. 20:42
 3/4 anonim ***** válasza:

Oh a Csitt csitt <3 imádom:3 bár a második részét nem olvastam a sok rossz kritika miatt:/

Egyébként ha gondolod a Várok rád c könyvet most kaptam meg pdf-ben szóval ha neked nincs meg szívesen elküldöm:)

2015. febr. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

ZUHANÁS! Hú az egyik kedvencem! Nagyom ajánlom!

Mikor megláttam, hogy TÖKELETES KÉMIA!

IGEN! IGEN! IGEN! Másik kedvenc könyvem!

A folytatasokat is olvastam, de azok nem olyan jók és majdhogynem ugyan az mint az első, de nekem akkor is az eslő rész marad a favorit.

A többit még nem olvastam, de asszem majd azokat is elovasom. Tudsz valamit ajánlani ebben a témában?

Egyet értek az első válaszadóval, Luxent mindenképp olvad el végig... ahh Daemon...

15 L

2017. máj. 30. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!