Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ezt az alap ötletet elmesélni...

Csilla200 kérdése:

Ezt az alap ötletet elmesélni lenne könnyebb vagy saját személyben megírni?

Figyelt kérdés

Nem tudom eldönteni ,hogy a történetem ,hogy írjam meg . Elmeséljem e ,vagy mintha én lennék a főszereplő.


Történet rövid vázlata : Van egy birodalom több külön álló fajjal ,és terjed egy vírus ami miatt születnek leállt szívvel gyermekek ,de élnek (lényegiben olyanok mint a zombik ,de mégsem ) . Ezeket a gyerekeket egy külön helyre zárják és dolgoztatják őket ,azon az elven ,hogy áll a szívük nyilván meghalni nem tudnak. De egyszer fellázadnak ,és a lázadást egy hozzájuk hasonló rejtegettet nő próbálja megállítani. A nő a birodalom összes faját próbálja összekovácsolni ,és megállítani a legkevesebb áldozattal a lázadást .


2014. dec. 21. 00:48
 1/2 anonim ***** válasza:

Tehát a kérdésed lényege, hogy egyesszám első vagy harmadik személyt használj ugye?

Ez szerintem attól függ, hogy neked melyik a kényelmesebb. Az E/1 könnyebb, ha tudsz azonosulni a karaktereiddel, meg nem tudom eddig milyen könyveket olvastál, például mikor idén tavasszal tartottam egy "romantikus regény maratont" (ezek többsége egyes számban van), hirtelen azon kaptam magam, hogy nekem is könnyebb úgy írnom, pedig korábban idegenkedtem a dologtól.

Tehát ez teljesen a te döntésed.

2014. dec. 21. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen ez volt a kérdés lényege ,de késő este szakszavakkal nem volt kedvem dobálózni. És elkezdtem már a könyvet e/1-ben ,de így hirtelen megtorpanva felmerült ez a kérdés .
2014. dec. 21. 01:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!