Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » X-Men Wolverine halála Valaki...

KnifeParty kérdése:

X-Men Wolverine halála Valaki esetleg megosztaná velem mégis hogyan történik az egész?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy idén jelent meg ezt az eseményt feldolgozó 4 részes kiadás, de sajnos angolul nem tudok valami jól, mégis érdekelne, hogyan ér véget kedvenc mutáns karakterem története. Ki az, aki, vagy mi az, amitől meghal? Olvastam korábban, hogy a gyógyító erejét is elveszti, és már csak Beast készít neki valamilyen szérumot, hogy az adamantium csontváza ne ölje meg. Ha valaki lenne oly' kedves és leírja nekem, azt nagyon szépen megköszönöm.

2014. dec. 27. 06:28
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Rozsomák megtudja, hogy vérdíjat tűztek ki a fejére, kinyomozza, hogy ki az, több régi ismerősén/ellenfelén átverekedve magát kiderül, hogy Doctor Abraham Cornelius (a tudós, aki az X-Fegyver program mögött állt, ő vonta be adamantiummal a csontvázát és vetette agymosás alá őt). A doki kifejlesztett egy szérumot, ami reprodukálja Logan gyógyító képességét és létre akar hozni egy adamantiummal felturbózott katonákból álló hadsereget, azért csalta oda a mutánst, hogy ezt tökéletesítse, mert valahogy nem értesült róla, hogy már halandó. Logan kiszabadítja a kísérleti alanyokat, de ráömlik egy tartály folyékony adamantium, ami pillanatok alatt megszilárdul.


Viszont, bár most egy ideig nem fog új sztorikban szerepelni, a története nem ér véget, csak egy ideig mások próbálják majd betölteni az általa hagyott űrt, de a képregényekben a legtöbb halál ideiglenes. :)

2015. jan. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!